Covid-19 wymusza na firmach transformację cyfrową

Covid-19 wymusił na większości z firm przyspieszoną transformację cyfrową. Klienci zamawiają w sieci usługi i produkty, które dotąd kupowali tradycyjnie. Dochodzi do przyspieszonej ewolucji naszej świadomości w zakresie dotychczas niewykorzystanego potencjału zwiększenia sprzedaży oraz oszczędności, jakie daje internet.

Do sieci masowo przenoszona jest również realizacja wielu usług, co do tej pory było dość marginalne (lekcje online, doradztwo online, organizacja wydarzeń kulturalnych, prowadzenie terapii i wiele innych). Świat zmienił się w zakresie zamawiania i dostawy produktów. Firmy, które nie są w stanie umożliwić sprawnego i wygodnego składania zamówień online oraz terminowej realizacji zamówień – wypadają z rynku, a ich klienci przejmowani są przez tych, którzy adaptują się szybciej i którzy umiejąc odpowiedzieć na obecne potrzeby klientów, zwiążą ich z sobą na długo bez wielkich nakładów marketingowych.

Odpowiedzią na obecne potrzeby jest nowa usługa spółki naszej grupy pozwalająca na uruchomienie sprawnej sprzedaży online zarówno produktów, jak i usług. Zachęcamy do zapoznania się z załączonym opisem usług w zakresie sprzedaży internetowej. Oferowane przez nas narzędzie może być zaadaptowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Zachęcamy do kontaktu i informacji, jak możemy Państwu pomóc.